Dünyayı kurtarıyor

Oprah Winfrey, katıldığı bir etkinlikte “Kadınlar dünyayı kurtarabilir mi?” sorusuna yanıt verdi: “Ben tam olarak bunu yapıyorum”

Dünyayı kurtarıyor

ABD televizyon tarihinin en çok izlenen isimlerinden Oprah Winfrey, geçtiğimiz günlerde katıldığı ‘10’uncu Dünyadaki Kadınlar Zirvesi’nde (Women in the World Summit) yaptığı konuşmayla takdir topladı. 65 yaşındaki sunucu, kadınların dünyayı kurtarabileceğine işaret ederek, “Kendinizi koruyun, sonra ailenizi, toplumunuzu ve dünyanızı...” dedi. Hemcinslerinin kendilerini tamamlamalarının kendi işi olduklarını belirten Winfrey, “Mükemmellik değil; bütünlük ve doluluktan bahsediyorum. Böylece asla güvensiz hissetmez ve değer ve haklarınızı bilerek yaşarsınız. Olabileceğinizin en iyi olursunuz” şeklinde konuştu.

Sosyal sorumluluk projelerini her daim destekleyen yıldız, “Kadınlar dünyayı kurtarabilir mi?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Yaşlanan anne-babalarımıza bakmak için, boşanmış arkadaşlarımızı teselli etmek için, korkan gençlerimizi cesaretlendirmek için buradayız. Bizler iyi dinleyicileriz. Sizce de bir kadın dünyayı kurtarabilir mi? İşte ben yıllardır tam olarak bunu yapıyorum.”

Yer: İstanbul... Bozuk sileceklere böyle çözüm buldularİstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber