Ebru Gündeş kızıyla umreye gitti

Bülent Cankurt bugün Günaydın'daki köşesinde Ebru Gündeş'in kızıyla birlikte umreye gittiğini duyurdu. Gündeş hamilelik iddialarına da ilk kez yanıt verdi.

Ebru Gündeş kızıyla umreye gitti

İşte Bülent Cankurt'un o yazısı ve Ebru Gündeş'in hamilelik açıklaması:
Beş yıllık suskunluğunu 'Aşık' isimli yeni albümüyle bozan ve ortalığı kasıp kavuran Ebru Gündeş, kutsal topraklarla buluştu. Gündeş'in daha önce de umreye gittiğine dair iddialar ortaya atılmış ancak Gündeş, "Umreyi ziyaret etmek istediğim doğru ama henüz gitmedim. Gitsem de duyurmam" demişti. Belki o açıklamasından sonra gitmiştir, bilmiyorum! Duyurduğum için belki bana da bozulacak ama Ebru Gündeş'in bu kez kutsal topraklara gittiği kesin. Üstelik beraberinde, 7 yaşındaki kızı Alara Zarrab'ı da götürmüş. Geçen perşembe özel bir turla kızı ve iki arkadaşı ile Medine'ye uçan Ebru Gündeş, ertesi akşam Mekke'ye geçmiş. Mekke'de Raffles Hotel'de konaklayan Gündeş, dini vecibelerini yerine getirip pazar günü yurda geri dönmüş. Bu arada Gündeş'in yeni albümünün başarısı için de dua ettiğini duydum.

57 KONSER ANLAŞMASI VAR
Bu arada Ebru Gündeş ilk kez hamile iddialarıyla ilgili ilk kez Sabah'tan Özlem Avcı'ya konuştu. Arka arkaya 57 konser anlaşması olduğunu söyleyen sanatçı, bu durumda doğuma vaktinin olmadığını belirtip '' Biz buradayız, bekleriz'' dedi.

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber