Ebru Şancı: Sanal dünya üçüncü çocuğumuza engel oldu!

Üçüncü çocuğu çok istediğini söyleyen eski manken Ebru Şancı, eşi Alparslan Öztürk'ün antrenman ve maçlar dışında evde sürekli cep telefonunda oyun oynadığını söyleyip isyan etti.

Ebru Şancı: Sanal dünya üçüncü çocuğumuza engel oldu!

Ebru Şancı 2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenmişti. Çiftin ikizleri Ceylin ve Milan, iki yaşında. Üçüncü çocuğu çok istediğini söyleyen Şancı, eşinin antrenmanlar ve maçlar dışında evde sürekli cep telefonunda oyun oynadığını söyleyip isyan etti.

35 yaşındaki eski manken, Göztepe forması giyen eşi Alpaslan Öztürk’ün telefonda oyun oynadığı görüntüleri instagram'ın hikaye kısmından paylaştı.

TELEFONU SAKLAMIŞ!
Posta Gazetesi'nin haberine göre; Ebru Şancı, "Adam 7/24 oyunda, kafasını kaldırmıyor. İlgisizlik hiç hoşuma gitmiyor. Çocuk tabii olmaz. Birkaç kez telefonu alıp sakladım. Bu kez benim telefonumdan oynadı. En azından akşam bir saatten sonra cep telefonu detoksu yapabiliriz. Bunu teklif ettiğimde de gülüyor. Sanal dünya üçüncü çocuğumuza engel oldu" ifadelerini kullandı.

Böyle inat görülmedi.Aydın’ın Germencik ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kazanın aynı gişeden daha önce geçmek isteyen iki aracın gişeye aynı anda dalması sonucu medyana geldiği öğrenilirken, kaza yapan araç sürücüleri ile içerisinde bulunan gençlerin de arkadaş olduğu belirtildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber