Ebru Şinik’in kitap lansmanına yoğun ilgi

Chopra Center University eğitmenlerinden, ülkemizin ilk “Ayurvedik Yaşam ve Wellbeing Danışmanı” olan Ebru Şinik’in Nefeste Saklı Hayat adlı ilk kitabının lansmanı gerçekleşti.

Ebru Şinik’in kitap lansmanına yoğun ilgi

Ülkemizin ilk “Ayurvedik Yaşam ve Wellbeing Danışmanı” olan Ebru Şinik’in Nefeste Saklı Hayat adlı ilk kitabının lansmanı 7 Aralık Çarşamba günü Memorial Wellness’te gerçekleşti.

Kagider Başkanı Sanem Oktar, Kagider Eski Başkanı Gülden Türktan ve Demet Akbağ, Dilara Koçak, Ender Saraç, Ali Taran gibi sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen lansmanda Ebru Şinik, davetliler için kitabını imzaladı.

Şinik, kitabın ilk video film uygulamalı nefes egzersizleri kitabı olduğunu dolayısıyla kitapta yer alan videoları izleyerek nefes tekniklerini gündelik yaşamımıza kolaylıkla entegre edebileceğimizi belirtti. Basit bir egzersiz örneği ile davetlilere burundan nefes almanın farkındalığını yaşattı.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber