Ebru Yaşar'dan 'Alev Alev' polemiğine son nokta

Meslektaşı Feridun Düzağaç'ın sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklama kendisine sorulan şarkıcı Ebru Yaşar, günlerdir süren polemiğe son noktayı koydu.

Ebru Yaşar'dan 'Alev Alev' polemiğine son nokta

Feridun Düzağaç hayranlarının şarkının yeni versiyonunu beğenmeyip ağır eleştirilerde bulundukları hatırlatılan Ebru Yaşar, "Feridun Düzağaç 15 yıl önce söylemiş, ben de 15 yıl sonra söyledim. Bir sanat eserini alıp o yıllardan bu yıllara taşımak çok önemli bir görev. Mesela Sezen Aksu bu konuda çok bonkör, o yüzden Sezen Aksu. Eserlerini tüm sanatçılarla paylaşıyor. Bütün beste yapanlar bu şekilde düşünmeli. Şarkıları da şarkıcıları da yaşatmak lazım. Sonuç olarak 'Alev Alev'i benden dinlemek isteyen benden, Feridun'dan dinlemek isteyen Feridun'dan dinleyecektir" dedi.

"SANATÇIYA YAKIŞAN ESERİNİN ARKASINDA DURMAKTIR"
Feridun Düzağaç'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım da sorulan Yaşar, "Feridun'un açıklamasına istinaden üzerime alınmak istemediğim şeyler var. Ben ne şarkıyı daha önce almak isteyen sanatçıların adlarını biliyorum ne de şarkının alım sürecinde maddi konularla ilgili bir bilgim var. Sanatçılığa yakışan eserinin arkasında durmaktır. Biz onun haberi olmadan bir şey yapmadık, hatta şarkının demosunu bile önce ona gönderdik" şeklinde konuştu.

HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber