Emina Jahovic-Sadettin Saran'ın aşk tatili

Şarkıcı Emina Jahovic ile iş adamı Sadettin Saran, barışma sonrası çıktıkları Bodrum’daki aşk tatilinde objektiflere yakalandı.

Emina Jahovic-Sadettin Saran'ın aşk tatili

Geçtiğimiz ay "Aşk yeniden" diyen Emina Jahovic ile Sadettin Saran'ın Ege kaçamağı tam gaz sürüyor. Günlüğü 7 bin 150 euroluk (yaklaşık 46 bin lira) 'Mare Nostrum' adlı gulet tekneyle Yunan adalarına açılan ikili, dün de soluğu Bodrum'da aldı. Takvim gazetesinin haberine göre; 55 yaşındaki iş adamı ile kendisinden 18 yaş küçük Sırp şarkıcı, Akyarlar'da demirledikleri teknede görüntülendi. Aylar sonra ilk kez böyle samimi görüntüler veren ünlü çift, objektifleri fark edince gerildi.

MUTLULUĞA KÜREK ÇEKTİLER
Suda kano üzerinde kürek çeken çiftin mutlu anları, objektifleri görünce yarım kaldı. Saran, muhabire "Niye çekiyorsun?" diye tepki gösterdi.

HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ!
Temmuz 2018'de başlayan 7 aylık aşkları boyunca sadece AVM'de el ele poz veren ikili, ilk kez samimi halleriyle objektiflere yakalandı.

Sadettin Saran ile Bodrum'daki teknede görüntülenen Emina Jahovic'in, makyajsız hali dikkat çekti. Denizde birbirlerine aşk dolu bakış atan çiftin yanında iş adamının babası Özbek Saran da vardı.

Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber