Eşim hamileliğin beni daha da güzelleştirdiğini söylüyor

Tülin Şahin, Amerika’da ortak dostları vasıtası ile tanıştığı Portekizli Pedro de Noronha ile nisanda nikah masasına oturmuştu. 38 yaşındaki manken 4 aylık hamile. Bir kızı olacak.

Eşim hamileliğin beni daha da güzelleştirdiğini söylüyor

Yıllardır çocuk özlemi kurduğunu belirten Tülin Şahin, “Hayallerime kavuşacağım günü iple çekiyorum. Eşim de çok heyecanlı. Bana daha da güzelleştiğimi söylüyor, iltifatlar yağdırıyor” dedi.

KİTAP YAZACAK
Tülin Şahin, “Pedro üzerime titriyor, bana çok yardımcı oluyor. Daha şimdiden bebeğimizin geleceğine dair planlar yapmaya başladı. Ben de bir yayın grubuyla anlaştım. Hamilelik ve sonrasında anneliğe dair bir kitap yazacağım. YouTube’dan da tecrübelerimi paylaşacağım” diye konuştu. Anne adayı, sağlıklı beslendiğini de söyledi.


Öte yandan, Tülin Şahin kızına biri yabancı iki isim koyacak. İlki; Siena. İkincisine ise henüz karar vermedi. HALİL KALMUK/ POSTA

Eşim hamileliğin beni daha da güzelleştirdiğini söylüyor

Böyle inat görülmedi.Aydın’ın Germencik ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kazanın aynı gişeden daha önce geçmek isteyen iki aracın gişeye aynı anda dalması sonucu medyana geldiği öğrenilirken, kaza yapan araç sürücüleri ile içerisinde bulunan gençlerin de arkadaş olduğu belirtildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber