Etiyopya'ya yardım eli

Hint oyuncu Priyanka Chopra, Afrikalı çocuklarla bir araya gelerek, eğitim ve sağlık hizmetleri için destekte bulundu.

Etiyopya'ya yardım eli

Bollywood’un en çok kazanan oyuncularından Priyanka Chopra, iyi niyet elçisi olduğu UNICEF’in organizasyonuyla, Etiyopya’daki çocuklarla buluştu. Geçtiğimiz yıl Nick Jonas’la dünyaevine giren Hint güzel, “Savaş ve doğal felaketler nedeniyle evlerinden koparılan çocuklar, hayatlarının en büyük parçalanmasına katlanmak durumunda kalıyorlar. Eğitimden, sağlık hizmetlerinden mahrum kalıyorlar bu da onların şiddete ya da istismara maruz kalmasına yol açıyor” dedi.

Öğrenmeye hevesli miniklerle bir araya gelmenin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Chopra, “Çocuklar eğitime ulaşabildikleri sürece, umut vardır. Bizler, öğretmenleri eğiten, kitapları sağlayan, okullar inşa eden hükümetlere destek veriyoruz” şeklinde konuştu. Kareleri sosyal medya hesaplarından da paylaşan 36 yaşındaki aktris, “UNICEF aileme teşekkür ederim. Sizler benim gerçek kahramanımsınız. Hayatları değiştirmeye devam edin” çağrısında bulundu.

Güzel oyuncu, miniklerle oyunlar oynamayı da ihmal etmedi.

Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber