Fatma Girik: Kendimi iyi hissedersem projelerde yer alırım

Usta oyuncu Fatma Girik, Ankara ve İstanbul’da gördüğü iki aylık tedavisinin ardından Bodrum sokaklarında objektiflere takıldı. iki kişinin desteğiyle güçlükle yürüyen Girik, şu anda projelerde yer alamayacağını, kendini iyi hissettiği an ekranlara dönebileceğini söyledi.

Fatma Girik: Kendimi iyi hissedersem projelerde yer alırım

İstanbul ve Ankara’da rahatsızlığından dolayı tedavi olan Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik, iyileşir iyileşmez soluğu Bodrum’daki evinde almıştı. Bodrum’un Torba Mahallesi'nde yaşayan usta oyuncu, geçtiğimiz gün Bodrum’da marinada bulunan Çin lokantasında objektiflere takıldı. Restoranda Çin yemekleri yiyen Fatma Girik, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kardeşi Günay Girik, kardeşinin eşi Aysun Girik, yakın dostları Deniz Kalkavan ve Filiz Kalkavan ile Bodrum turu atmaya çıkan Fatma Girik, sağlık durumunun iyi olduğunu, yürümekte güçlük çektiği için fizik tedavi gördüğünü açıkladı. Girik, “Yürümede biraz zorluk çekiyorum ama ameliyat falan olmadım, fizik tedavi gördüm. Şimdi de fizik tedavici eve geliyor. Günlük tedavimize devam ediyorum” dedi.

"ABUR CUBURLAR HER YERDE VAR"
"Türk filmlerinin ve dizilerinin geldiği noktayı beğeniyor musunuz" sorusuna Girik, “Profesyonel oyuncular var, seçici davrandıkları için güzel filim ve diziler ortaya çıkıyor. Profesyoneller seçici oluyor oynayacağı diziyi, filmi biliyor. Her yerde var abur cuburcular” şeklinde konuştu.

"İZLEDİĞİM DİZİNİN İSMİNİ SÖYLERSEM AYIP OLUR"
En çok sevdiği dizinin ismini söylemeyen ünlü oyuncu, “Şu anda hasta olduğum için çok ağlamalı, sızlamalı, vurdulu ve kırdılı filmler izlemiyorum. İzlediğim diziler var ama söylenmez. Söylersek ayıp olur, öteki dizidekiler kırılır. Herkes kendi gönlünden geçeni yapıyor ve sinemaya aktarıyor. Şimdi ben nasıl diyeyim; 'o kötü, bu kötü' diye. 'Onu beğendim, bunu beğenmedim' diyemem, öyle bir şey olmaz. Beğendiğim sevinir, beğenmediğim kırılır, o yüzden olmaz söylemem. Genç insanları özellikle kırmak istemem. Kendimi iyi hissetmediğim için bir projede yer almıyorum. Ama iyileşirsem neden olmasın” ifadelerini kullandı.

Fatma Girik: Kendimi iyi hissedersem projelerde yer alırım

Fatma Girik: Kendimi iyi hissedersem projelerde yer alırım

Fatma Girik: Kendimi iyi hissedersem projelerde yer alırım


8 Aralık 2019 Magazin Bülteni8 Aralık 2019 Magazin Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber