Ferhat Göçer'den Sinan Akçıl'a ağır sözler

Şarkıcı Ferhat Göçer, sahne aldığı düğünde meslektaşı Sinan Akçıl'ın eski sevgilileri Hadise ve İzel'den bahsedince, Göçer'i en önden izleyen Burcu Kıratlı'nın mekanı terk ettiği iddia edilmişti.

Ferhat Göçer'den Sinan Akçıl'a ağır sözler

Yaşananların ardından Sinan Akçıl, sosyal medya hesabında "Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir "adamın", üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı 'densiz' bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan 'kendi büyük ayıbını' düşünsün, artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır. Düğünün en güzeli kadınımla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik" notunu paylaştı. Akçıl'ın sözlerine Ferhat Göçer'den zehir zemberek bir karşılık geldi.

"MEDYA MAYMUNLUĞU..."

"Sussan olmuyor susmasan olmaz.
1-Yaklaşık 13 yıl önceki şarkıya ait, duygusunu ve gücünü paylaşmak adına (üstelik 'hikayesini paylaşabilir miyim?' diye kendisinden sorup izin aldıktan sonra) sahnede anlattığım bir hatırayı bu noktaya taşımak ve ağabeyine 'densiz' lafını yazmış olman sana yakışmadı Sinan.
2- Diğer şarkıyla ilgili de İzel'in albümünde okuması için planlanan şarkı bana nasip oldu diye belirttim. İzel ile Sinan'ın bir ilişkisi olduğunu bile bilmiyordum.
3- Burcu'yu bu vesile ile incitmişsem (ki kendisini üzecek bir durum yarattığımı düşünmüyor olsam da) özür dilerim.
4- Medya maymunluğu için harcadığın eforu eskiden olduğu gibi şarkı yazmak için harcasan yine eskisi gibi güzel hit şarkılar çıkaracağına inanıyorum. Bir ağabey tavsiyesi.
5- Ve Magazin camiasından ricam. Bütün gücümüzü, asıl gündem olması gereken, izlemeye yüreğimin dayanmadığı #EmineBulut ve nezdinde kadına, çocuğa, doğaya yapılan katliamı durmaksızın lanetlemeye ve yetkilileri önlem almaya çağırmaya adamalıyız."

Ferhat Göçerden Sinan Akçıla ağır sözler

22 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber