'Fi Çi Pi' hayranlarına kötü haber!

Radyo Trafik Marmara’da “Yazarın Dilinden” programının bu haftaki konuğu, psikolog-yazar Azra Kohen oldu. Kohen, çok satan 'Fi Çi Pi' kitap üçlemesinden uyarlanan dizinin hayranlarına kötü haberi verdi.

'Fi Çi Pi' hayranlarına kötü haber!

Azra Kohen, dizi olarak çekilen, normalde 4 sezon sürmesi beklenen 'Fi, Çi, Pi' serisinin ikinci sezonda bitirilmesi kararı aldığını açıkladı.

Ünlü yazar, “İnsanlar oturduğum yerden çok güzel para kazandığımızı düşünebilir. Amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım" dedi.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç'ın yer aldığı dizi, geçtiğimiz sezon 'Fi', bu sezon 'Çi' ismiyle izleyici karşısına çıkıyordu.

Yer: İstanbul... Bozuk sileceklere böyle çözüm buldularİstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber