Gaf kraliçesi” Aysun Kayacı

NTV’nin Genel Müdürü Cem Aydın’ı kutlamak istiyorum, “Haydi Gel Bizimle Ol” adlı sohbet programına böylesine isabetli bir “cast” yaptığı için.
Aysun Kayacı, Müjde Ar, Çiğdem Anad ve Pınar Kür’den oluşan “Haydi Gel Bizimle Ol” programı ilk haftalarda Müjde Ar’ın yıldızını yeniden parlattı. Türkiye günlerce Ar’ın “Gazozcu Bedri”sini konuştu.
Ar, daha sonra RTÜK Başkanı Zahid Akman’ın, Petek Dinçöz’le Can Tanrıyar’ın “Beyaz Show”daki nikâhına tanıklık etmesini, “Bize de güne gelsin” diye diline doladı, o da günlerce konuşuldu.
Programda tahrip gücü en yüksek bombayı ise Aysun Kayacı patlattı. AKP için “Ayakçı takımının iktidara getirdiği parti” demesi tüm AKP’lileri bir hayli kızdırdı. Kayacı’nın, “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” sözleri ise Çoban Sülü hariç tüm çobanları ayağa kaldırdı...

Tanrı’ya selam gönderdi
Aslında Kayacı, günün birinde böyle bir çam devireceğinin sinyallerini çok önceden verdi ama nedense bunu kimse fark edemedi.
Hatırlar mısınız bilmem?
Ata Demirer’in konuk olduğu programda dalış zevki üzerine açıklamalar yaparken “Denizin altında Tanrı’yı görebiliyorum” dediğinde Kayacı atılıp şöyle dedi:
“Benden de selam söyle.”
Kayacı, Kıvanç Tatlıtuğ’un konuk olduğu canlı yayında bilim adamlarının erkeğe gerek olmadan kadınların çocuk sahibi olabilmeleri adına yürüttüğü çalışmalar gündeme gelince Çiğdem Anad, genç oyuncuya “Babasız çocuk olmasına ne dersiniz?” diye sorunca “gaf kraliçesi” atılıp “Piç derim” demişti.
O programda sadece Kayacı ve Ar mı var?
Hayır... “Haberin kraliçesi” Çiğdem Anad ve ünlü yazar Pınar Kür de var “Haydi Gel Bizimle Ol”da. Siz hiç Türkiye’nin onların ağzından çıkan bir sözü tartıştığına tanık oldunuz mu?
Ben duymadım...
Şimdi eğri oturup doğruyu söylemek gerekirse bırakın dağdaki çobanı, Pınar Kür’le Çiğdem Anad’ın, Aysun Kayacı’yla eşit oy hakkına sahip olması Allah’a reva mı? Hadi diyelim ki, insanların eğitimlerine ve ekonomik durumlarına göre oy hakkına sahip olduğu bir ülke dünyada yokken bunun Türkiye’de hayata geçmesi dünyada olmayacak bir şey...

Aptallığın rengi olmaz
Ama NTV, pekala şunu yapabilir ve Kayacı’nın hakkını teslim edebilir. Duyduğum kadarıyla NTV, “Haydi Gel Bizimle Ol”da en az parayı Aysun Kayacı’ya veriyor.
NTV bir an önce Kayacı’nın parasını Çiğdem Anad ve Pınar Kür’ün de üstüne çıkarmalı!
TV kanalları dizi yapımcılarıyla ne kadar reyting, o kadar para anlaşması yapmıyor mu? Yapıyor...
NTV yöneticileri de, “Haydi Gel Bizimle Ol”un kimin sayesinde medyada yer aldığına bakmalı ve ortaya çıkan tabloyu o insanların ücretleri dengelemeli...
Kadro oluşturulurken belli ki, “Sarışın güzel” ya da “Aptal sarışın” kontenjanından o ekibe dahil edilen Kayacı, bugüne kadar yaptığı çıkışlarla “aptal sarışınlar”dan olmadığını gösterdi!
NTV, Kayacı’nın kişisel çıkışlarıyla programa yaptığı katkıyı hesaplayıp, onu okkalı bir primle ödüllendirmeli ki!
NTV’den alacağı prim Kayacı’nın “fakir” ve “cahiller”e oranla oy hakkını artırmaz ama hiç değilse AKP’lilerden yediği dayağın acısını hafifletir. Alacağı prim Kayacı’ya moral motivasyon ve devireceği yeni çamlar için güç sağlar...
Benden söylemesi...

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Amerikalılara FETÖ uyarısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber