Gladyatör ‘imam’ oldu

‘The Water Diviner’ın çekimlerine Sultanahmet Camii’nde devam edildi. Russell Crowe filmin namaz kılma sahnelerini bizzat yönetti

Gladyatör ‘imam’ oldu

Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe’ın son filmi ‘The Water Diviner’ın Türkiye çekimleri devam ediyor. Filmin hem yönetmenliğini hem de başrolünü oynayan Crowe, İstanbul’daki çekimlerin ikinci gününde yönetmen kimliğiyle ön plana çıktı. Önceki gün hamam çekimlerinin ardından Crowe ve ekibi soluğu Sultanahmet Camii’nde aldı. Crowe, camiye girerken ilk olarak ayakkabılarını çıkartarak, set ekibinden bir çalışana verdi. Çekimler yapılırken turistler de normal ziyaretlerine devam etti.

Cem sete geldi
Sabah erken saatlerde namaz sahnelerini bizzat ünlü aktör yönetirken, öğle vakti ise çok sayıda Türk figüranın katılımıyla senaryo gereği İstanbul’un işgali protesto edildi. Sultanahmet’teki çekimlerin bitmesinin ardından seti filmin oyuncularından Cem Yılmaz ziyaret etti.

Kadın muhabir canlı yayında cinsel tacize uğradıABD’nin Georgia eyaletinde gerçekleşen bir 10 kilometre yarışını sunan kadın muhabir, yarışçılardan birinin cinsel tacizine maruz kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber