Görkemli ödül gecesi

Magazin Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği, ’24. Altın Objektif Ödülleri’, muhteşem bir organizasyonla sahiplerini buldu

Görkemli ödül gecesi

Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) tarafından düzenlenen ‘Altın Objektif Ödül Töreni’nde, tiyatro, müzik, sinema ve TV dünyasından ünlü isimler ödüllendirildi. Kırmızı halı seremonisiyle başlayan gece, MGD Başkanı Okan Sarıkaya ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde, Doku Tıp Merkezi ve Netflix’in sponsorluğunda CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi. Gecenin sunuculuğunu ise Doğa Rutkay ile Hakan Bilgin üstlendi. Organizasyona, gecede ödül alan ‘Mucize Doktor’, ‘Her Yerde Sen’ ve ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizilerinin ekipleri damga vurdu.

HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber