Gossip Girl

Balayına ABD’de devam... Sabancılar Mardin’e gidiyor... Gezi düzenliyorlar... Dedemanlar’ın önemli günü... Maisha satılık...

Gossip Girl

Balayına ABD’de devam
Geçen kış Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde evlenen ve yazın Enver Paşa Korusu’nda muhteşem bir düğün daveti veren Aylin (Benardate)-Hakan Saruhan çifti balayı yapmaya devam ediyormuş. Aylin Hanım ve Hakan Bey geçen hafta ABD’ye tatile gitmiş.

Sabancılar Mardin’e gidiyor
Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Dilek Sabancı Sanat Galerisi 1 Ekim’de açılıyor. Sabancı ailesi ve yakın dostları bu açılış için bu hafta Mardin’e gitmeye hazırlanıyorlarmış.

Gezi düzenliyorlar
Aralık Derneği’nin kurucuları Elif Dürüst ve Şirin Yalçın 23 Ekim’de Kapadokya’ya bir gezi düzenliyormuş. Türkolog Ali Canip Olgunlu’nun rehberliğinde yapılacak geziye cemiyet hayatının önemli isimleri katılacakmış.

Dedemanlar’ın önemli günü
Nazire Dedeman’ın başkanı olduğu Umut Vakfı, Bireysel Silahsızlanma Günü nedeniyle dün Sessiz Ayakkabıların Yürüyüşü’nü düzenledi. Yürüyüşe başta Nazire Dedeman, kızları Özlem Önal ve Özben Önal Yüksel olmak üzere Dedeman ailesi tam kadro olarak katıldı.

Maisha satılık
Adnan Polat Samim Baki’nin sahibi olduğu Kobra adlı şirkete yaptırdığı teknesi Maisha’yı Cannes’daki Boat Show’da satılığa çıkarmış. Çok alıcı çıkmasına rağmen henüz istediği fiyatı veren olmamış. Adnan Bey 12 milyon euro’nun altına inmek istemiyormuş.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber