Gözde Türkpençe kimdir, kaç yaşında?

Gözde Türkpençe iki yıldır birlikte olduğu Atilla Ciner ile dünyaevine girdi. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde dans üzerine tamamlayan Gözde Türkpençe daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro üzerine eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimini Şöhret Okulu adlı dizide yaşayan Gözde Türkpençe birçok dizi ve filmde rol aldı.

Gözde Türkpençe kimdir, kaç yaşında?

Gözde Türkpençe, Atilla Ciner ile iki yıldır süren birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdı. Magazin severler bu evlilik haberinin ardından Gözde Türkpençe kimdir sorusuna yanıt aramaya başladı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde dans üzerine eğitim alan oyuncu daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro üzerine eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimini Şöhret Okulu adlı dizi ile yaşayan güzel oyuncu pek çok dizi ve filmde rol aldı.

2011 yılında Canan adlı dizide Perihan karakterine hayat veren Gözde Türkpençe, 2013 yılında Güzel Çirkin filminde Alis Sunal ve Naz Elmas ile aynı kadroda yer aldı. 2013 yılı içerisinde Meddah adlı filmde rol alan oyuncu 2014 yılında Kanal D ekranında yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Esra karakterine hayat verdi.

Yer Aldığı Dizi ve Filmleri

Cesur ve Güzel- 2016
Ulan İstanbul -2014
Meddah -2013
Güzel Çirkin -2013
Küçük Hesaplar -2012
Canan-2011
Şenlikname: Bir İstanbul Masalı -2010
Türkan-010
Proje 13 -2008
Şöhret Okulu -2007

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber