Güldür Güldür Show'da sürpriz konuklar!

Show Tv'nin eğlence dolu programı Güldür Güldür Perşembe ve Cuma akşamlarınızı renklendirmeye devam ediyor. Güldür Güldür Show'da bu hafta birbirinden sürpriz isimler konuk oluyor. İşte ayrıntılar...

Güldür Güldür Show'da sürpriz konuklar!

Ekranların fenomen eğlence programı BKM yapımı “Güldür Güldür Show”, birbirinden eğlenceli skeçleriyle Perşembe akşamı Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde; Halil Sezai konuk olacak.

Ekranların yeni fenomeni meslek mağdurları programına bu hafta televizyon programlarına seyirci olarak katılanlar gelirse neler yaşanır? İbrahim'in sunucu, Mesut'un uzman konuk olduğu programda sorular sorarak mağduriyetlerini anlatan seyirciler neler yaşayacak? Mesleği yüzünden sürekli mutsuz olduğu sanılan ve bu yüzden üzülen Halil Sezai de stüdyoya gelirse neler olur?

Ay sonu parası kalmayan memur Bilal ailesinin geçimini nasıl sağlayacak? Evde bir ada konseyi oluşturan ve evdekilerden birini aybaşına kadar göndermeye karar veren Bilal ve ailesinin seçiminden ne sonuç çıkacak?

Müze açmak için hazırlık yapan müze müdürü İsmail ve yardımcılarının başına neler gelecek? Nazarı değen kem gözlü Şevket müzeyi ziyaret ederse neler olur? Şevket sadece nazar değdirerek müzedeki mumyalara, antika sürahilere, iskeletlere, tarihi toplara zarar verebilir mi?

Musiki cemiyetine üye olan İsmail ve İbrahim aynı cemiyetten beğendikleri Yeter ve Nezaket'e duygularını açabilecekler mi? Cemiyetin yeni müzik hocası Şevket kadınları nasıl etkiliyor?

Evsiz kalan Mesut, bekarlara evini kiralamayan İsmail'i kandırabilecek mi? Mesut'un nişanlısı rolünde oynamak için hiçbir kız arkadaşını bulamayan İbrahim kadın kılığına girerse neler yaşanır?

Hepsi ve bol bol kahkaha bu hafta “Güldür Güldür Show”da…

12 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber