Güllerin Savaşı 29. son bölüm ekrana kilitledi

Merakla beklenen dizi Güllerin Savaşı dün akşam 29. bölüm ile ekrana geldi. Dizide gerçekler ortaya çıktı.Gülfem köşkü terk etti. Gülru, köşkte fırtınalar estirdi. Yayınlanan son bölümü ile merak edilen tüm konular haberimizde. İşte Güllerin Savaşı 29. son bölüm ve dahası...

Güllerin Savaşı 29. son bölüm ekrana kilitledi

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Güllerin Savaşı Cumartesi akşamları herkesi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Babasının intikamını almak için Cihan ile evlenen Gülru gerçeği açıklayacak mı? Dizide bu hafta neler oldu? Ayrıntılar haberimizde...

Ömer, Gülru'nun Cihan'la evlenmesinin ardındaki gerçeği öğrenmek için direniyor. Gülru sonunda ablasına Gülfem'in babasının ölümüne sebep olduğunu söylüyor. Gülfem köşkü terk ediyor.

Ömer ve Cihan’ın işbirliği sayesinde özgürlüğüne kavuşan Gülru, köşkte fırtınalar estirir. Gülru’nun ataklarıyla, arka arkaya yenilgi yaşayan Gülfem kimsenin beklemediği bir adım atar ve köşkü terk eder. Gülfem’in gidişiyle Gülru, köşkteki hakimiyetini ilan eder.

Öte yandan, Ömer kalbindeki tüm öfkeyle rağmen bir cevap alabilmek için Gülru’nun peşindedir. Gülru ise her şeye rağmen ,ailesinin yokluğu yüzünden buruktur. Onları köşke geri getirmek için uğraşırken işler istediği gibi gitmez. Dengeleri altüst edecek gerçek bir anda, hem Gülru hem de Gülfem’in yüzüne tokat gibi çarpar. Sipahi Köşkü görülmemiş bir öfke patlamasıyla inlerken güllerin savaşında her iki savaşçı da bir anda köşeye sıkışır.

Güllerin Savaşı 29. Bölüm Fragmanı

GÜLLERİN SAVAŞI SON BÖLÜM İZLE

Oyuncular

Damla Sönmez
Gülru Çelik
Genç, cesur ve güzel. Kenar mahallede doğmuş, Sipahi Köşkü’nde büyümüş. Bahçıvanın kızı. Henüz 6 yaşındayken,‘Büyüyünce Gülfem Sipahi olacağım’ demiş. Bedeli ne olursa olsun!
Barış Kılıç
Ömer Hekimoğlu Kadınları sihirli parmaklarından önce karizmasıyla büyüleyen bir estetik cerrah. ‘Güzelliğin Efendisi’ Gülfem’in kırık kalbinin, Gülru’nun ilk kalp çarpıntılarının yegane sahibi.
Canan Ergüder
Gülfem Sipahi
En iyi arkadaşı da en amansız düşmanı da; aynalar olan kadın. Çarpıcı, klas ve tutkulu. Kibirli yalnızlığının altında kırık kalbi var. İki korkunun esiri; yaşlanmak ve kaybetmek.

HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber