GÜNÜN MEKÂNI

TORO STEAK HOUSE

Çengelköy’de yer alan Toro Steak House, Boğaz manzarası eşliğinde yenilecek iftara özel mönü hazırlamış. Toro Steak House, iftariyelikler, çorbalar, börekler, çeşitli steakler ve şerbetlerle oldukça zengin. Geçmişten günümüze uzanan tariflerle hazırlanmış şerbetler de damaklarda serinletici bir lezzet bırakıyor. Markanın, Avrupa yakasından gelen konukları için günün her saati VIP tekne hizmeti bulunmakta. İftar mönüsü fiyatı: Kişi başı 110 TL (Çay, kahve ve meşrubat sınırsız) Adres: Toro Steak House, Kuleli Cad. No:45/1 Çengelköy Tel:0 216 422 57 03

GÜNÜN SERGiSi

SEDEF KAKMA HAT LEVHA

Osmanlı’dan günümüze ulaşan en değerli el işçiliği sanatlarından sedef kakmayla hazırlanan ‘Hat Levha’ Galleria’da sergileniyor. Sergi, 23 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında görülebilir.

GÜNÜN KiTABI

BİR YUDUM NEFES İÇİN

Kudret Bozan, ikinci çocuğu Ege için kaleme almış bu metni. Kitapta, genetik bir hastalık olan Kistik Fibroz karşısında çaresiz kalan Ege’nin ailesiyle birlikte, hastalığıyla olan mücadelesi anlatılıyor. Kitapta, Kistik Fibroz hastalığı ve bu hastalığın tedavi süreçleri hakkında bilgiler de veriliyor. Sayfa6 Yayınları, 10,50 TL.

18 Ekim 2019 Magazin Bülteni.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber