Halikarnas'ta görkemli tanıtım

Nevbahar Koç, ‘Turquoise Coast’(Turkuaz Kıyısı) adlı ikinci kitabının heyecanını, Bodrum’da düzenlediği bir davetle dostlarıyla paylaştı.

Halikarnas'ta görkemli tanıtım

Türkiye’nin tanıtımı için yazdığı birbirinden güzel kitaplarıyla dikkat çeken Nevbahar Koç, önceki gün Bodrum’da görkemli bir davet düzenledi. İki yıl önce Emre Güven’in fotoğrafladığı ‘Bosphorus Private’ kitabıyla İstanbul Boğazı’nı ve yalılarını tanıtan Koç, ikinci kitabının heyecanını yaşıyor.

Geçtiğimiz nisan ayında İrem Kınay’ın sahibi olduğu Assouline Yayınevi’nden bu kez ‘Turquoise Coast’(Turkuaz Kıyısı) kitabını çıkardı. Yeni eserinde ünlü fotoğrafçı Mert Alaş’la iş birliği yaparak Akdeniz ve Ege’nin kıyılarının güzelliğini gözler önüne seren
iş insarı, eseriyle büyük övgü aldı. Koç ve Kınay’ın ev sahipliğinde Bodrum’da düzenlenen davete cemiyet hayatından
Selin Fadıllıoğlu Tara, Caroline Koç, Ali Koç, Yağmur Ünal ve Ece Sükan gibi isimler katıldı.

Halikarnasta görkemli tanıtımYoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber