Hazal Kaya: Hiç de beceremem vedalaşmayı ama...

Oyuncu Hazal Kaya, sosyal medya hesabından kadrosunda yer aldığı 'Bizim Hikaye' dizisiyle ilgili duygusal bir paylaşıma imza attı.

Hazal Kaya: Hiç de beceremem vedalaşmayı ama...

Hazal Kaya, 70 bölümlük macerasının ardından önceki gün final yapan 'Bizim Hikaye' dizisi ile ilgili Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Sözlerine; “Hiç de beceremem vedalaşmayı ama” satırlarıyla başlayan güzel oyuncu, "70 bölümün sonuna geldik. Tam iki sezon sizlerle olma şansına sahip olduğumuza hala inanamıyorum. Parçası olmaktan gurur duydum 'Bizim Hikaye'nin. Sayesinde aynı sahneyi paylaştığıma inanamadığım büyük ustalarla çalıştım. Kendilerinden çok şey öğrendiğim, yeteneklerine ve güçlerine her gün daha çok hayran olduğum yaşları küçük, kalpleri kocaman oyuncu arkadaşlarım oldu. Hayatımın en zor dönemlerine de en büyük mutluluklarına da şahit oldu bu iş. Benim için hep çok özel olacak. İyi ki aldığımız tepkileri hiç umursamadan, korkmadan, sevgiyle ve bütün gücümüzle en iyi bildiğimiz şeyi yapmışız. Hoşçakal Bizim Hikaye! Sayende öğrendiğim her şey için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde Ali Atay’la birlikte yaptığı evlilikten bir bebek beklediğini açıklamıştı.

19 Ekim 2019 Magazin Bülteni19 Ekim 2019 Magazin Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber