İdil Biret ile 'Her Nota Bir Umut'

İzmir'de hayata geçirilen 'Her Nota Bir Umut' projesi kapsamında hasta çocuklarının tanı ve tedavisi için şehir dışından gelen yardıma muhtaç ailelere özel dünyaca ünlü piyanist İdil Biret tarafından yardım konseri düzenlenecek.

İdil Biret ile 'Her Nota Bir Umut'

Dünyaca ünlü piyanist İdil Biret, 3 Kasım'da İzmir'deki Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde vereceği konser ile kanserle mücadele eden çocuklara destek olacak.

İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği'nin ev sahipliğinde İzmir'de ikamet eden hasta çocuklar ve Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkolojisi Servisi ve Kemik İliği Nakli Merkezi yararına düzenlenecek konser, Karşıyaka Belediyesi, Tüm Yerel-Sen Sendikaları ve çok sayıda kurumun sponsorluğunda sanatseverleri buluşturacak. Konserden elde edilecek gelirle Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi'ne solunum cihazı alınacak.

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber