İspanya'yı fethedecek

Başak Parlak, yaz boyunca İspanya’nın altını üstüne getirecek. Gitmedik şehir bırakmayacak oyuncu, özel hoca tutarak İspanyolca öğrenecek.

İspanya'yı fethedecek

Sevgilisi Sezgin Yılmaz’la, son bir yılda Dubai, Fransa, Çekya, Almanya, Endonezya, Portekiz, Hollanda ve İngiltere’de birçok şehri gezen Başak Parlak, yaz aylarını İspanya’da geçirecek. Oyuncu, üç ay boyunca Madrid, Barselona, Granada ve Malaga gibi yerlere giderek, adım atmadık yer bırakmayacak.

Parlak’ın bu ülkeyi seçmesinin en büyük sebebinin ise İspanyolca öğrenmek... Kendisine özel hoca tutacak olan oyuncu, hem gezip hem de dilini geliştirecek. Parlak’ın orada kalacağı dönemde, dizi ve sinema filmleri projeleri de okuyacağı öğrenildi. Oyuncu, hikayeyi beğenirse yeni sezonda ekranda olacak.
İstanbul’da intihar girişimi ekipleri alarma geçirdiŞişli’de arkadaşlarının uzun süre ulaşamadığı İbrahim D. ekipleri alarma geçirdi. İlaç içerek intihar girişiminde bulunan şahıs, itfaiye ekiplerinin evinin kapısını kırması sonucu kurtarıldı. Baygın halde bulunan şahıs ambulansla hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber