Jennifer Lawrence: Onunla ilişkiye girmedim, yalan söylüyor

ABD'li aktris Jennifer Lawrence, kendisiyle ilişkiye girdiğini, hatta Oscar ödülünü bile bu yüzden kazandığını iddia eden yapımcı Harvey Weinstein'ı (66) yalanladı.

Jennifer Lawrence: Onunla ilişkiye girmedim, yalan söylüyor

Jennifer Lawrence, Hollywood'da birçok kadın oyuncuyu taciz ettiği iddia edilen Harvey Weinstein'ın açıklamaları hakkında TMZ internet sitesine konuştu.

28 yaşındaki yıldız, "Kendisiyle yapımcı, oyuncu ilişkisi dışında hiçbir ilişkim olmadı. Kadınların ilgisini çekmek için böyle konuşuyor" dedi.

"JENNIFER İLE İLİŞKİYE GİRDİM, ŞİMDİ NERELERDE OLDUĞUNA BAK"

Jennifer Lawrence ile ilişkiye girdiğini söyleyerek, film festivalinde tuvalette zorla bir kadın oyuncuya tecavüz ettiği ileri sürülen Amerika film yapımcısı Harvey Weinstein hakkında soruşturma başlatıldı.

Weinstein'ın cinsel saldırısına uğradığını belirten oyuncu, bu olaydan sonra yapımcının kendisiyle bir rol üzerinde konuşmak için de ofisinde buluştuğunu söyledi. Weintein'ın orada kendisiyle zorla ilişkiye girdiğini iddia eden kadın oyuncu, karşı koymaya çalışınca Weinstein'ın kendisine "Jennifer Lawrence ile ilişkiye girdim ve şu an nerelerde olduğuna bak, Oscar bile kazandı' dediğini açıkladı.
FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

17 Kasım 2019 Magazin Bülteni17 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber