Kafalar karışık

Kenan Doğulu, boşanma iddialarına “Sorun yok” yanıtını verirken, oyuncunun ise eşinin açıklamasının ardından eski sevgilisiyle fotoğraf paylaşması kafaları karıştırdı.

Kafalar karışık

Kenan Doğulu, Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’nde, ‘Radyo Boğaziçi 25. Yıl Onur Ödülü’ne layık görüldü. Eşi Beren Saat’le boşanacağı iddialarına şarkıcı, “Üçüncü şahısları ilgilendiren durumlar olduğu zaman zaten söyleriz. Beren, yoğun çalışıyor. Çıkan haberlerden sonra ister istemez insan üzülüyor. Eşimiz dostumuz arıyor, telefonlarımız susmuyor. Bir sorun yok, keyfimiz yerinde” açıklamasını yaptı.

Doğulu’nun söyledikleri internet sitesine düştükten hemen sonra Saat’in, hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe Güray’la fotoğrafını Instagram’da paylaşıp, kalp emojisi koyması kafaları karıştırdı.

Bir saat içinde 4 bine yakın yorum alan oyuncuya, “Eşine saygısızlık yapıyorsun”, “Kenan Doğulu’nun açıklamasından sonra böyle fotoğraf paylaşman manidar” ve “Bu sefer kesin bitti” gibi tepkiler geldi.

Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber