Kalp Hırsızı yeni bölümüyle heyecan uyandırdı

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kalp Hırsızı bu hafta oldukça etkileyici sahnelere yer verdi. Tekin ve Defne arasında yaşananlar gerçek bir aşka doğru yol aldı. Peki bu durum nasıl sonuçlanacak merak konusu. Kalp Hırsızı yeni bölümüyle bu akşam ekrana geldi.

Kalp Hırsızı yeni bölümüyle heyecan uyandırdı

Yeni bölümde neler olacak:
Yaptığı romantik sürprizle Defne'yi oldukça şaşırtan ve bir o kadar da mutlu eden Tekin, aslında büyük bir planla, Defne'nin kasasındaki antikayı almaya çok yaklaşmıştır. Tekin'in romantik sürprizini öğrenen Filiz ise sinirlenir ve sahte baba oyununu bitirmek için Bora'ya gerçekleri anlatmaya gider.
Komiser Hakkı ve ekibi ise Tekin'in izini bulmuştur. Bunu duyan Fahrettin komiser, maskeyi yakalayacak olmanın heyecanıyla harekete geçerken, Tekin iyice köşeye sıkışmıştır!
Defne, yaşanan olaylardan habersiz, Madam Elenor'a antikayı teslim etmeyi beklerken, Tekin hakkında duyduğu bir haberle ne yapacağını şaşırır.
Oyuncu kadrosu:
Kenan Ece-TEKİN
30-35 yaşlarında genç, yakışıklı bir sanat hırsızı. Değerli antikalar ve tablolar çalıyor. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletiyor. Soygunlardan elde ettiği gelirle hasta kardeşini tedavi ettiriyor.
Mine Tugay-DEFNE
30-35 yaşlarında genç, güzel ve antikalarla uğraşan bir kadın. Müşterileri adına müzayedelere katılıyor ve antika eşyalar satın alıyor. Kocası sekiz sene önce onu ve doğmamış çocuğunu ortada bırakarak terk etmiş.
BERK PAMİR-BORA
Defne'nin oğlu. 8 yaşında. Babasının gizli bir görevde olduğunu sanıyor. Baba özlemi çektiği için son bir yıldır hiç konuşmuyor. Arkadaşları ve öğretmenleri ile de iyi geçinemiyor.
Arda Esen-SAVAŞ
30-35 yaşlarında genç bir işadamı. Defne'den hoşlanıyor.
İştar Gökseven-TAYYAR
45-50 yaşlarında. Görünürde işadamı olan Tayyar, Tekin'in çaldığı eserleri pazarlıyor ve Tekin'e görevlerini veriyor.
Cansu Kurgun-DENİZ
Tekin'in kardeşi. Böbrek yetmezliği nedeniyle günün belli saatlerinde diyaliz makinesine bağlanıyor.
Selin Ortaçlı-FİLİZ
Tekin'in hırsızlık çetesinin tek kadın üyesi. Bilgisayar kullanımında uzman. Gizliden gizliye Tekin'e büyük bir aşk besliyor.
Erdem Baş-SİNAN
Tekin'in hırsızlık çetesinin üyelerinden biri. Ressamların tablolarını kopyalamakta uzman.
Eser Eyüpoğlu-KEMAL
Kemal, Tekin'in hırsızlık çetesinin üyesi. Sahte evrak hazırlamakta uzman.
Funda Postacı-VİLDAN
Defne'nin annesi. Evhamlı bir kadın. Torunu Bora için çok üzülüyor.
Mazlum Kiper-FAHRETTİN
Defne'nin babası. Emekli emniyet müdürü.

ABD Başkanı Trump: Türkiye'ye tüm yaptırımların kaldırılmasını emrettimABD Başkanı Donald Trump, Türkiye'nin operasyonu bağlamında getirilen yaptırımların kaldırılması için talimat verdiğini açıkladı. Öte yandan ABD Hazine Bakanlığı, 14 Ekim'de Türkiye'ye getirilen yaptırımların resmen kaldırıldığını açıkladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber