Kalpleri kırıldı!

Aşklarıyla sosyal medyada çok konuşulanlar arasında yer alan Bella Thorne ve Tana Mongeau, ayrıldıklarını açıkladı.

Kalpleri kırıldı!

Bella Thorne, Los Angeles’ta düzenlenen City Gala Oscars Summit ödül törenine katıldı. 21 yaşındaki oyuncu, başrolünü üstlendiği ‘Midnight Sun’ filmindekli Katie karakteriyle ‘Şöhret Ödülü’nü kucakladı. Yunan moda tasarımcısı Celia Kritharioti imzalı pembe ışıltılı elbisesiyle göz kamaştıran Thorne’un gecede yalnız olmasıysa gözden kaçmadı.

Oyuncunun bir süredir aşk yaşadığı Tana Mongeau ile artık birlikte olmadığı öğrenildi. Ayrılık haberini Twitter hesabından duyuran Thorne, “Tana ve ben artık birlikte değiliz. Lütfen soru sormayın. Sizleri seviyoruz” diye yazdı. 20 yaşındaki YouTube yıldızıysa, sosyal medya hesaplarından oyuncuyla aralarında bir gerginlik yaşanmadığını belirterek, “Onu sonsuza dek seveceğim. Benim hayatımı değiştirdi. Bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum. Üzgünüm” ifadelerini kullanarak, kırık kalp emojisi ekledi.

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber