Kıvanç Tatlıtuğ'un abisinin 10 TL kavgası!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dün akşam reklam yüzü olduğu markanın tanıtım etkinliğine katıldı. Tatlıtuğ ailesinin güzel başlayan gecesi Tatlıtuğ'un abisi Cem Tatlıtuğ'un otopark çalışanıyla kavga edince kötü bitti.

Kıvanç Tatlıtuğ'un abisinin 10 TL kavgası!

Dün akşam kardeşinin reklam tanıtımına katılan Cem Tatlıtuğ, otoparkta arabasına binmeye giderken vale çalışanıyla kavga etti. 10 TL'lik otopark ücretinden dolayı kavga eden Tatlıtuğ, '2. Sayfa' programına telefonla bağlanarak yaşanan olayı şu sözlerle anlattı:
"Otoparka geldim yürüdüm. Arkamda küfür eden adam vardı. 'Hop parayı vermedin' dedi, ayak ayak üstüne durmuş oturuyor. Ben de 'Ya önce adam gibi otur, ben de parayı vereyim' dedim. 'Yaşlı başlı adamsın dedim' o arada elime vurdu. Kameraları görünce durdum ben.

Kıvanç Tatlıtuğun abisinin 10 TL kavgası


"NORMAL CEM OLSAM ORADA KAVGA EDERDİM"
Ben ne yapayım orada 60 yaşındaki adamla kavga mı edeyim? Kavga etsem 'Babası yaşındaki adamı dövdü' derler. Kıvanç'ın koruması Mehmet vardı, o geldi 'Abi bu adamlar sarhoş zaten, gel boş ver' dedi. Zaten benim üzerimde param olmasa Mehmet'e 'Oğlum ver' derim. O adam çok saygısız bir adamdı. Benim kardeşim Türkiye'nin en iyi oyuncularından, normal değiliz ki gidip kavga edeyim. Normal standart bir hayat yaşayamıyorsun. Ben normal Cem olsam orada kavga ederdim. Ben alttan aldıkça, adam da kameraları görünce baya baya coştu."Kıvanç Tatlıtuğun abisinin 10 TL kavgası


22 Kasım 2019 Magazin Bülteni.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber