Kocamın Ailesi'nde ikinci ayrılık şoku !

Kocamın Ailesi'nde bir ayrılık şoku daha yaşandı. Daha önce "Tarık" karakterini canlandıran Gökhan Alkan diziden ayrılmıştı. Dizideki ikinci şok ayrılık ise Selen Seyven'in ayrılışı oldu. Selen Seyven 'in sosyal medyada paylaşımlarda bulunduğu için diziden çıkarıldığı öğrenildi. Ölerek diziden çıkarılan oyuncunun yerine diziye Yeliz Kuvancı katıldı.

Kocamın Ailesi'nde ikinci ayrılık şoku !

Kocamın Ailesi'nde Selen Seyven'in sosyal medyada paylaşımlarda bulunduğu için diziden çıkarıldığı öğrenildi. Kocamın Ailesi'nde 13. bölümde ölerek diziden çıkarılan Selen Seyven'in yerine diziye Yeliz Kuvancı katıldı.

Güneş'in haberine göre FOX'ta ekrana gelen 'Kocamın Ailesi' dizisinin başrol oyuncusu Selen Seyven, geçen temmuz ayında gözünün mor olduğu bir fotoğrafı instagram'dan paylaşmış ve altına"İş ahlakı böyle bir şey işte... Gözün çıkıp eline düşse bile çekersin sahneleri... Seni senden başkası bu nankör meslekte düşünmez" yazmıştı.

Geçen bayramda da sabaha karşı gün aydınlanırken bir video paylaşmış ve "Bu saatte hala çalışıyoruz. Kocamın Ailesi aman sabahlar olmasın" sözleriyle çalışma koşullarına ikinci kez isyan etmişti. Seyven, dizinin 13. bölümünde ölerek projeye veda etti.

Yapımcıyla kavga ettiği için projeden çıkarıldığı iddia edilen Seyven'in geri dönmesi için hayranları kampanya başlattı. 'Kocamın Ailesi'ne 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisiyle ünlenen Yeliz Kuvancı katıldı.

Dünyanın en iri kemirgeni 'Kapibara'ya Gaziantep'te yoğun ilgiGaziantep Hayvanat Bahçesi’ne bir ay önce getirilen 2 kapibara hem çalışanların hem de ziyaretçilerin ilgi odağı oldu
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber