KONSERi TWITTER’DAN iPTAL ETTi

Yeditepe Üniversitesi Bahar Şenlikleri’nde sahne alması beklenen Teoman, konsere dakikalar kala Twitter’dan yayınladığı bir mesajla geceye özel sebeplerden dolayı katılamayacağının haberini verdi

7 Mayıs’ta Melis Danışmend’in sahne almasıyla başlayan şenlikler, Şebnem Ferah’la devam etti. Önceki gece de Yüksek Sadakat, Yalın ve Sıla’nın performanslarıyla sona erdi. Şarkıcılar sahneye çıkmadan önce DJ Enis Karabük, konser öncesi öğrencilere eğlenceli dakikalar yaşattı.
Sahneye ilk çıkan ismin Teoman olması bekleniyordu ancak şarkıcı, konsere dakikalar kala Twitter’dan kötü haberi verdi, konsere özel sebeplerden dolayı gelemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine gençleri eğlendirmek, Yüksek Sadakat grubuna kaldı. Teoman, durumu telafi etmek adına bu akşam saat 22.00’de Yeditepe öğrencilerine özel bir konser vereceğini açıkladı.

Geceden notlar
* Teoman’ın son anda konsere katılmaması üzerine sahneye çıkan Yüksek Sadakat grubunun kurucusu ve bas gitaristi Kutlu Özmakinacı, “Evde ayaklarımı uzatmış haberleri izlerken bir anda buraya gelmeye karar verdik” dedi.
* Yüksek Sadakat 2012’de solist Kenan Vural’la yollarını ayırdıktan sonra Selçuk Sami Cingi’yle çalışmaya başladı. Cingi, öğrencilere “İlk defa beni görmenize rağmen yadırga-madığınız için çok teşekkür ederim” diye seslendi.
* Sahneye geç çıkan ve protesto edilen Yalın, yeni albümünün çıkış şarkısı ‘Aşksın Sen’le durumu kurtardı.
* Sıla da öğrencilerin yoğun ilgisinden oldukça memnun kaldı.

7 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber