Kürklü Mehmet Günsür

Yeni yılda vizyona girecek ‘Martıların Efendisi’ adlı sinema filminde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mehmet Günsür bir dergi çekimi için geldiği Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

Kürklü Mehmet Günsür

Dergi için sokak çekimleri yapan ve kürk giyen oyuncu, işleri ve ailesi için sık sık Roma - İstanbul arasında mekik dokuduğunu söylerken, "Eve geç gitsem çocuklarım darılır. O yüzden Roma’ya haftada iki kez gidip geliyorum, çok da zor olmuyor biliyorsunuz biraz yakın yerler" dedi.

'Gişe değil sanat filmi yaptık'
Filmin fragmanında Bige Önal'la sevişme sahneleri dikkat çeken Günsür, gişeye hitap eden iş yapmadıklarını anlatıp şöyle devam etti: "Filmimizi gişe filmi olarak görmüyoruz. Çok izlensin istiyoruz ama diğer romantik komedi filmlerine göre farklı kulvardayız. O yüzden bizim seyircimiz ayrı, izleyiciler filme farklı bir istekle gelecek biz gişeyi düşünmeden istediğimiz hikayeyi anlatmak istedik, sanatsal yönü olan bir film yaptık. İzleyicileri farklılaştırmak istemiyorum ama bir romantik komediye giderken izleyicilerin beklentileri farklıdır ama bu filimde öyle bir beklenti olmayacak. Bakalım ağızdan ağıza ne konuşulacak bu önemli bizim için. Bu bir romantik komediye gidermiş gibi gidilecek bir film değil. Başka bir film başka bir hikâye. Don Kişot hikâyesi aslında bir adam ve karşısında bir dünya öyle bir film bu" dedi.

Fİ ulusal kanalda sansüre uğramaz
'Fi' dizisinin televizyon kanallarına transfer olması halinde çok fazla sansürlenecek bir şey olmadığını da anlatan Mehmet Günsür, "Fi dizisinde kadro çok güzel hikaye çok kuvvetli olduğu için izleniyor. Bir de dijitalde yaptığımız için insanların televizyonda görmeyi unuttuğu bir takım detayları görmek hoşuna gidiyor. içki içen sigara içen oyuncuları görünce onlara daha gerçekçi geliyor. Bir de her karakter çok kuvvetli karakterler iyi ya da kötü karakter diye ayırabileceğiniz bir karakter yok. Bunlari seviyorlar o yüzden dizinin internetten ulusal bir kanala geçince büyüsünün kaçacağına inanmıyorum. Bizde aslında televizyonda yayınlandığında çok fazla sansürlenecek bir şey yok. Dizinin eksenini kaydıracak sansür olacak bir şey yok" sözlerini kullandı. SEÇKİN ŞENVARDAR


22 Eylül 2019 Magazin Bülteni22 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber