MADONNA gibi olacağım

Uzun süredir şan dersleri alıyor. Madonna gibi söylemeye hazırlanıyor. Planlamış, söz yazarı da Serdar Ortaç olacak... Anlaşılıyor ki Ebru Şallı şarkıcı olmaya hazır

MADONNA gibi olacağım

MADONNA gibi olacağım

Uzun süredir şan dersleri alıyor. Madonna gibi söylemeye hazırlanıyor. Planlamış, söz yazarı da Serdar Ortaç olacak... Anlaşılıyor ki Ebru Şallı şarkıcı olmaya hazır

AYŞEGÜL SÖNMEZ

MADONNA gibi olacağım
Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın son keşfi manken Ebru Şallı şarkıcılığa şimdiden ısınmış. Zaten şarkı söylemeye pek çok star gibi ‘küçük yaşlarda’ başlamış. Banyoda ‘Nerde Hani’yi söylüyor, ‘Mihrabım’ eşliğinde eşe dosta minik gösteriler yapıyormuş... Şimdilerde şan dersleri alıyor; adım adım sahne hazırlıkları yapıyor. Türünü de belirlemiş; öyle ağır şeyler söylemeyecek, Madonna gibi hiphop yapacak! Hem güzel olmanın, hem de şarkı söylemenin tadını çıkaracak!

Hayatında unutamadığın ve hatta ezberlediğin ilk şarkı neydi?
- ‘Mihrabım’ benim için çok önemli bir şarkı. Şu anda duysam babamı, çocukluğumu falan hatırlarım. Eve misafir geldiğinde, rakı sofrası falan..., Ben kıyafetimi giyip sahnede şarkı söylüyormuşum edasında çıkar bu şarkıyı söylerdim.

Sanata küçük yaşta başladı!
Sesini çocukken mi test ettin?
- Önce banyoda, şarkı söylüyordum. Sonra baktım, güzel. Gittim dandik bir teybe kaydettim. İlk albüm öyle oldu. (Ha ha ha) Annem yakaladı; kızdı. Tabi eller ojeli, üstümde ince çoraplar, dudaklar falan da boyalı... Annem buna kızıyor. Hiçbir zaman kötü bulmadım sesimi.

Uzun zamandır şan dersleri alıyorsun. Harun’a kimin hangi şarkısını söylemek istiyorsun?
- Madonna’dan Music... O şarkıya bayılıyorum. O şarkı var ya tam beni anlatıyor. Assolistlik yapsam ben zaten çıkıp Mihrabım’ı söylemem herhalde. Türkiye’de en sevdiğim ve beğendiğim müzisyen Fatih Erkoç. Onun blues ve caz yorumlarını çok seviyorum.

Çok güzelsin, assolist olur musun?
Fahrettin Bey geldi, sana ne dedi? ‘Çok güzelsiniz sizi assolist yapalım’ mı?
- Fahrettin Arslan, bana geleli çok oldu. Fahrettin Bey bir kaç ay önce. Benim şan dersleri aldığımı duymuş. Tabii beni güzel bulduğunu ve assolistliği düşünüp düşünmediğimi sordu.

Sence Deniz Akkaya’dan iyi Jennifer Lopez olur mu?
- Neden olmasın ki... Bence olur. Türkiye’de bizden oyuncu olmaz, sunucu olmaz deniyor. Yurtdışında bütün modeller ya şarkıcı oluyor ya oyuncu oluyor, hepsini de gayet güzel yapıyorlar. Bak Milla Jovovich’e... Güzel insanlar oldukları için yaptıkları işi, kendilerine yakıştırıyorlar.
Hülya Avşar ekonomi hakkında konuşma yapamazmış. Yav niye yapamasın? Yapar tabii. Kadın kendini geliştiriyor. Tiyatroyu da yapar. Biz de öyle.

Diyelim ki albümün için söz alman gerekiyor. Kimden alırsın seç: Sezen Aksu - Serdar Ortaç - Şehrazat.
- Kesinlikle Serdar Ortaç...

Ölüm Orucu bana ters!
Ölüm orucu yapanlar bana çok ters geliyor. Öyle bir şey olmamalı. Yapmamaları lazım. Başka yöntemlerle haklarını aramalılar. Oruç çok kötü bir şey bence... Üzülüyorum, çok üzülüyorum. Af da çıktı. Bir kere karar verilmiş Türkiye için, hayırlı olsun diyorum.

Demirbank’tan kredi almıştım
Demirbank’tan araba almak için banka kredisi almıştım. Arabam yurtdışından geldi. Suni kriz diyorlar. İnşallah öyledir. Mahvoldum. Şimdi onu bekliyorum.MAGAZİN
22 Eylül 2019 Magazin Bülteni22 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber