Madonna’ya ‘etek’li koca

ABD‘li ünlü popçu ile İngiliz sinema yönetmeni Guy Ritchie, muradlarına erdi. 3 kez elbise değiştiren Madonna ile "milli kıyafet" giyen Ritchie, nikâhtan önce ava gitti

Madonna’ya ‘etek’li koca

Skibo Şatosu’ndaki muhteşem düğün 1.5 trilyona mal oldu
Madonna’ya ‘etek’li koca

ABD‘li ünlü popçu ile İngiliz sinema yönetmeni Guy Ritchie, muradlarına erdi. 3 kez elbise değiştiren Madonna ile "milli kıyafet" giyen Ritchie, nikâhtan önce ava gitti

LONDRA Milliyet

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Madonna ile İngiliz sinema yönetmeni Guy Ritchie, dün gece İskoçya’nın Dornoch köyündeki Skibo Şatosu’nda 1.5 milyon sterlin (1.5 trilyon lira) mal olan bir düğünle dünya evine girdiler. BBC radyosunun haberinde, Madonna ile Ritchie’nin nikâhlarının dün akşam kıyıldığı belirtildi.

Alkolik kardeşe davet yok
Azize Sue Brown tarafından yapılan dini törenin ardından Skibo Kalesi’ne geçildi. Çiftin, havanın sisli olmasına rağmen düğün öncesi ava çıktığı belirtildi. Madonna’nın düğün gecesinde üç kez kıyafet değiştirdiği, eşi Ritchie’in ise milli kıyafeti olan İskoç eteğiyle konukları arasında dolaştığı kaydedildi.
Madonna’nın kızkardesi Mel ve erkek kardesi Christopher’in da katıldığı düğüne diğer iki kız kardeşiyle alkolik erkek kardeşinin davet edilmediği bildirildi.

Fotoğraf çektirilmedi

• Düğün için özel olarak Fransa’dan getirtilen kule şeklindeki düğün pastası dikkat çekti. Üzeri karamele bulanmış pastayı Madonna’nın çok sevdiği belirtildi.
• Guy’in şahitliğini Piers Adams yaptı. Gelinin masasında Sting ve eşi Trudie, mimar Chirs Cicconne, Madonna’nın küçük kardeşi Gwyneth Paltrow, Guy Oseary (Madonna’nın müzik şirketi sahibi), Vivi Novo (Madonna’nın çok eski ve sevdiği arkadaşı), New York sosyetesinden İngrid Cesares, Stella McCartney.
• Madonna düğünde 50 bin sterlinlik gotik tarzı antika ve pırlantalı bir bilezik taktı. Söylentiye göre, Madonna bileziği ünlü Bond Street mücevhercisinden ödünç almış.
• Madonna ve Guy’un düğünleri anısına misafirlere Sir Elton John’un "Song for Guy" CD’si anı olarak dağıtıldı. Düğün davetiyelerinde ise logo kovboy şapkası yer aldı.
• Bu arada Madonna’nın düğünü ve töreni videoya aldırdığı, bunu ileride kendisinin pazarlamayı istediği için hiçbir kuruluşa fotoğraf çekme izni vermediği ifade edildi.
• Skibo Kalesi’nin altın sırmalı masa örtüleri ve çiçeklerle donatılmış düğün salonunda beş tabak yemek servisi yapıldı. Her misafire elle yazılmış mönü ve mönüyü tutan isimleri yazılı gümüş tutucular hediye edildi. Yemek sonrası folk şarkıcısı Ceasarie Evora konser verdi.

Yahni ve şarap
Mönüde Hawai tarzı waikiki tavuk salatası, hindistancevizli ve anananslı tavuk salatası; ardından Güney Amerika deniz salatası ve dana ciğerinden soğanlı yahni yer aldı. Ayrıca İngilizlerin meşhur "roast beef" (fırında kızarmış et), sarmısaklı ekmekler, somon balıkla kanapeler ikram edildi. İçecekler arasında Beaujolais Morgon şarabı, şampanya ve malt viski dikkat çekti. Üç - dört çeşit de tatlı verildi.

35 milyarlık kundak!
Madonna önceki günkü vaftiz töreninde bebeği Rocco’ya, Versace etiketli 35 milyarlık bir elbise giydirmişti.MAGAZİN
16 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber