'Masumiyetini kaybettin'

Kenan Doğulu’nun 45’inci yaşını Instagram’da kutlayan Beren Saat, “Sen masumiyetini kaybettin, ben de oyun ve yol arkadaşımı...” diyerek, yine kafaları karıştırdı.

'Masumiyetini kaybettin'

Beren Saat, boşanacağı iddia edilen eşi Kenan Doğulu’nun 45’inci yaşını Instagram’da kutlayarak, yine kafa karıştırdı. Evliliklerinde problem yaşadıklarına değinen oyuncu, “Yaydığımız aşk enerjisi, çevremizde iklim değişikliğine sebep oldu. Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin, ben de oyun ve yol arkadaşımı... Sürekli, ‘Ne zaman boşanacaksınız?’ diye soruyorlar. Güvenmek, bağlanmak, bağışlamak ve vazgeçmek, bütün ağır duygusal süreci merak eden yok” diye yazdı.

Boşanmak işin en kolay kısmı
diyen Saat, “Bir akşam gözlerime parlayarak baktın. Bir şarkıya başlamıştın, büyülendim. O parçayı bitirirken, aşk şarkısı olduk. Birbirimizin yaralarını öptükçe, can arkadaşı olduk. Evlenmeye, az hevesli taraftım. Benim için esas olan aşktır. Bu demode romantizmde ortağım olduğun için teşekkür ederim. Sen tabii yine şarkılar yazacaksın. Artık içimde ne öfke, ne ufak bir pişmanlık, her damla gözyaşıma ziyadesiyle değdin. İyi ki doğdun da, sana aşık oldum” dedi.

MasterChef 4. Bölüm FragmanıMasterChef 4. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber