Medcezir 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların sevilen fenomen dizisi Medcezir 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi yeni bölümü ile bu hafta Cuma akşamı saat 20.30'da Star'da kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Yaman’ın vurulma sahnesi diziye damga vururken, yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Peki Yaman yaşayacak mı?

Medcezir 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Dizide Çağatay Ulusoy, Yaman Koper adlı karakteri canlandırmakta. İstanbul’un kenar mahallerinden birinde büyümüş ve geçmişi sarsıntılarla dolu Yaman, abisinin bir gün hapise düşme tehlikesi burun buruna gelmesi üzerine avukat Selim Serez ile tanışır. Selim, Yaman’a sahip çıkar ve tüm tepkilere rağmen onu yanına alır. Yaman iyi biri olmasına rağmen, geçmişini de yanında beraber getirdiği için yeni hayatı da kâbusa döner. Peki Medcezir 54. bölümde neler olacak? İşte o ayrıntılar...

Yaman Selim'i kurtarmak için, hayatını ortaya koyar. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Mira durumu öğrendiğinde artık Yaman'dan başka her şey anlamsızdır. Yaşamın kıyısında geçen saatler günler, bu aşkı daha da güçlendirecektir.

Yaman'ın yaşam mücadelesi verdiği günlerde, Nadir Baktıroğlu yeni senaryosunu devreye sokmuş, özgürlüğe açılan kapıyı sonuna kadar açmıştır. Dışarı çıktığında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yaman'ın durumu ciddiyetini korurken Selim de yanından hiç ayrılmaz. Yaman ona sevgisini, canını ortaya koyarak ispatlamıştır.

Arafta geçen günlerde Yaman da Tozluderenin tozuyla Altınkoy’a savrulmasının gerçekten büyük bir şans olduğunu anlayacaktır. Mira'ya olan aşkı Yaman'ın mucizesidir.

Mira ise bu sene yeni yıla Yaman'la birlikte girmek için dualar eder...

Yılbaşı gecesi herkesi büyük bir sürpriz beklemektedir, bu sürpriz hayatları değiştirir.

Yayın Günü: 26 Aralık Cuma
Yayın Saati: 20.30

YENİ BÖLÜM FRAGMANI TIKLA İZLE

14 Kasım 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber