'Meğer kanser olmuşum'

Şarkıcı Hülya Avşar, önceki gün kanser tedavisi gören modacı Nur Yerlitaş'la Tarabya Kıyı Balık'ta yemek yedi.

'Meğer kanser olmuşum'

Hülya Avşar'la mekanın kapısında buluşan Nur Yerlitaş, "O benim aşkım, canım benim o yüzü burada arkasından da konuşuyorum o kadar vefası var ki. Küçücüktü Hülya'yı tanıdığımda, kötü gün dostu. Her gün arıyor, hayatımda 3-4 kere elbise dikmişimdir, bir alışverişimiz de yok ama vefalı o. Ebru Gündeş, Sibel Can ve Seda Sayan, sağ olsunlar çok ilgi gösterdiler" dedi.

Sağlık durumu hakkında bilgi veren modacı, "Hamdolsun iyiyim, tedavideyim. Allah'ın dediği olur. Ben televizyonda çalışırken hastalanmışım farkında bile değilim. Ben onu panik atak zannediyordum. Meğer kanser olmuşum" dedi.

"ÇOK YAKIŞIKLISIN"
Habercilerle röportaj yaptığı sırada Hülya Avşar'la fotoğraf çektirmek isteyen birçok hayranı sıraya girdi. Hatta bazı hayranları, yolda araçlarından inip fotoğraf çektirdi. Sempatikliği ve neşesiyle dikkat çeken Avşar kızı, yoldan geçen orta yaşlı bir beyefendiye, "Ne güzel gözlerin var senin, çok yakışıklısın" diye laf attı. Şaşkınlığını üzerinden atan adam teşekkür edince, ona takılmaktan kendisini alamayan Avşar, "Konuşunca iş bozuldu ama olsun" şeklinde espri yaptı.

"KÜRK MESELESİNİ FAZLA ABARTINCA ANTİPATİK OLUYOR"
Bülent Ersoy'un kürk açıklaması hakkında konuşan Hülya Avşar, "Açıkçası okumadım onları, ama her koyun kendi bacağından asılır. Kötü bir şey söylemek istemiyorum, niye söyleyeyim? Bülent Hanım'ın da hayvanları sevdiğini, evinde hayvanları olduğunu biliyorum. Kürk meselesini fazla abarttıkları için antipatik oluyor. Yoksa aslında herkes aynı fikirde, herkes hayvansever ama fazla abarttıkları için karşı taraftan da tepki sert olabiliyor. Hırslı hakarete ulaşacak derecede yorumlar yapanlara karşı verilen cevaplar sert olabiliyor" ifadelerini kullandı.

21 Ağustos 2019 Magazin Haberleri.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber