Meğer söylediğinden 6 yaş küçükmüş!

Koray Avcı, önceki akşam Halkbank sponsorluğunda gerçekleşen ‘Halkın Yıldızları’ konserleri kapsamında Haliç Kongre Merkezi’nde sahne aldı. Ünlü şarkıcı, "İnternette yaşımla alakalı olan 1 Ocak 1984 doğumlu olduğum bilgileri yanlış. Yaşımı hep büyük söyledim" dedi.

Meğer söylediğinden 6 yaş küçükmüş!

En sevilen şarkılarının yanı sıra Türk müziğinin unutulmaz eserlerini de seslendiren Avcı, yaklaşık üç saat sahnede kaldı. Neşet Ertaş, Müslüm Gürses, Ahmet Kaya, Zeki Müren, Barış Manço, Cem Karaca, Kazım Koyuncu, Mahzuni Şerif, Aşık Veysel ve Pir Sultan Abdal gibi müziğin efsane isimlerini anmayı unutmayan Koray Avcı "Önemli değerlerimizi genç arkadaşlarımıza tanıtmamız, onlara hatırlatmamız gerekiyor" diye konuştu.

Konser esnasında "Sana sarılabilir miyim?" diye seslenen hayranının isteğini geri çevirmeyerek sahneye davet eden şarkıcı, "İlk defa böyle bir şey yaşadım. Hep fotoğraf çektirmek istiyorlardı, bu daha farklı bir duyguymuş" diyerek hayranıyla kucaklaştı.

"1990 DOĞUMLUYUM"
Konserin sonlarına doğru şarkılarını seyircilerin arasında söyleyen Koray Avcı, "Ankara’dan Kırıkkale’ye gidemiyordum. Şarkılar ve sizin sayenizde gitmediğim ülke kalmadı. Ayrıca YouTube’da beni 1 milyar kez tıkladığınız için teşekkür ederim. İnternette yaşımla alakalı olan 1 Ocak 1984 doğumlu olduğum bilgileri yanlıştır. Gerçekte 1990 doğumluyum. Türkiye’de sanata değil, yaşa önem verdiklerinden dolayı yaşımı hep büyük söyledim" şeklinde konuştu.

19 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber