Mezuniyet coşkusu

Cemiyet hayatının tanıdık aileleri, bir eğitim yılının daha sonuna gelinmesiyle, çocuklarının mezuniyet töreni telaşını yaşıyor. Ünlü isimler, kimi yurt içinde kimi ise dışında okulunu bitiren çocuklarının fotoğraflarını, sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Mezuniyet coşkusu

Mezuniyet coşkusu
Tüm aile törende
Ekşioğlu Ailesi, Özel Üsküdar Sev Okulu’ndan mezun olan oğulları Eren’in kep atma törenine, tam kadro katıldı. Okulun bahçesinde gerçekleşen etkinlikte anne Ayşin Ekşioğlu, kamerasıyla bu mutlu günü ölümsüzleştirdi.

Ver elini Fransa
Mezuniyet coşkusu
Halkla ilişkiler dünyasının önde gelen isimlerinden Başak Sungur Oral, eşi Bülent Oral’la Pierre Loti Fransız Lisesi’nden mezun olan çocukları Mert’in heyecanını paylaştı. İstinye Urza’da yapılan mezuniyet töreninde, Oral Ailesi, duygusal anlar yaşadı.

Jr. Nafi diploma aldı
Mezuniyet coşkusu
Dedesiyle aynı ismi taşıyan Nafi Güral’ı, mezuniyet gününde ailesi yalnız bırakmadı. Anne-baba ve kardeşlerin yer aldığı tören sonrasında Güral çifti, mutluluklarını aynı akşam aile büyükleriyle bir yemekte paylaştı.

Önce aile sonra eğlence
Mezuniyet coşkusu
Hisar Eğitim Vakfı Okulları’ndan mezun olan Kerim Williams, mutluluğunu ailesiyle paylaştı. Gündüz okulda yapılan törende anne ve babası Zeynep-Eric Williams’la olan Kerim, akşam ise arkadaşlarıyla eğlendi.

Annesinin kopyası
Öğrenimini Los Angeles’taki Palos Verdes High School’da sürdüren Luvena Karamızrak Hang, mezun oldu. Bu güzel günde kızının yanında olan Müge Karamızrak, sosyal medyadan fotoğraf paylaştı. Anne-kızın benzerliği dikkat çekti.

MasterChef 4. Bölüm FragmanıMasterChef 4. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber