Michael Sheen oyunculuğu bırakacak mı?

Masters of Sex’ dizisiyle yıldızı parlayan, en son ‘Passengers’ (Uzay Yolcuları) filminde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt ile birlikte rol alan Michael Sheen, oyunculuğa ara verebileceğini belirtti.

Michael Sheen oyunculuğu bırakacak mı?

Michael Sheen, geçtiğimiz günlerde twitter’dan yaptığı açıklamada, "Daha az oyunculuk yapmaya başlayabilirim ve belki de bir süre tamamen durabilirim. Ancak henüz bilmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözlerine açıklık getiren 47 yaşındaki Galli aktör, "Toplumsal meselelere geri döndüm. Ancak oyunculuğu tamamen bırakacağımı söylemedim. Nazilerin 30'lu yıllarda Almanya'da durdurulması gerektiği gibi, yükselen bu aşırı sağcılığın durdurulması gerekiyor" dedi.

Galler Ulusal Tiyatrosu'nun 2011'de 1000'den fazla yerel gönüllünün katıldığı 'Tutku' adlı yapımda rol almasının aktivist yönünün ortaya çıkmasına neden olduğunu söyleyen Sheen; ‘Frost/Nixon’, ‘Paris’te Geceyarısı’ ve 'Alacakaranlık' filmlerinde yer alırken, ‘Masters of Sex’ dizisiyle Altın Küre’ye aday oldu.

Hayvanlar "buzlu menüler"le serinliyorHava sıcaklıklarının yaz aylarında zaman zaman yüksek seyrettiği İzmir'deki Doğal Yaşam Parkı'nda farklı türdeki hayvanlar, kendilerine özel olarak hazırlanan "yaz menüsü" ile serinliyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber