Monaco yolcusu

Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım’ın başrolünü oynadığı “Asi” dizisi 2 yıl önce ekrana veda etti, ancak şimdi elde ettiği büyük başarıyla gündemde...

Monaco yolcusu

“Asi”, dünya çapında en yüksek reytingi alan televizyon programlarının ödüllendirildiği 51. Monte Carlo Televizyon Festivali’nde “Pembe Dizi” kategorisinde ilk üç arasına girmeyi başardı. Eurodata’nın 2010 yılı izleyici ölçümlerinde, 3 milyar potansiyel izleyici pazarına sahip toplam 67 ülkede, en iyi performans gösteren on beş program arasından sıyrılmayı başaran dizi şimdi aynı dalda Amerikan dizisi “The Bold and the Beautiful” ve Brezilya yapımı “El Clon”la beraber finalde yarışıyor.
Diziyi unutamayan fanları nisan sonunda açıklanan bu sonuç üzerine çok heyecanlandı. Ancak dizinin yapım şirketi Asis Yapım, bu başarıya duyarsız kalınca “Asi” fanları, e - posta ve telefon yağmuruna başladı. Sonunda dizinin yapımcısı Ilgaz Giritlioğlu, dizinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, yönetmeni Cevdet Mercan ve senaristi Nilgün Öneş’le festivalin VIP konuğu olarak Monaco’ya gitmeye karar verdi. Festivalin, kategori birincileri 10 Haziran’daki törende açıklanacak.

Kara delik fotoğrafını çeken Türk: Feryal Özel - Röportaj2019 Nisan'da yayınlanan kara delik fotoğrafını çeken ekibin üyesi, NASA'da çalışan Feryal Özel ile röportaj yaptık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber