Nereden nereye

Türk mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı'nın sergisine katılan ünlü oyuncunun inanılmaz değişimi gözlerden kaçmadı.

Nereden nereye

Nereden nereye

Yarattığı mücevher tasarımlarıyla ‘Yüzüklerin Efendisi’ olarak dünya çapında ünlenen Sevan Bıçakçı, Türkiye’nin sualtı zenginliklerinden esinlenerek ürettiği ‘Marmara” koleksiyonunu, Amerika”nın en ünlü antika mücevher mağazalarından Fred Leighton’da sergiledi.

Bıçakçı’nın, bir yılı bulan hazırlıktan sonra, kendi ürünlerini sergilemeye ve satışa sunmaya karar verdiği, New York”un ünlü Madison Caddesi üzerinde bulunan mağazadaki sergiye, Amerikanın sosyete, sanat ve Hollywood dünyasından seçkin isimler katıldı.

Bıçakçının tasarımlarına hayran olan Hollywood yıldızlarından Brooke Shields’ın da katıldığı sergide, Bıçakçının “Marmara’ koleksiyonu büyük ilgi gördü. Bıçakçı onuruna verilen bir resepsiyon eşliğinde gerçekleşen sergide konuklarla tek tek ilgilenen Sevan Bıçakçı, ABD’nin en eski ve seçkin antika mücevher mağazalarından Fred Leighton’un, kendi markası dışında bir marka ile çalışmak istediğini, kendilerine en yakın Sevan Bıçakçı ürünlerini bulduklarını dile getirdi.

Türk izleyicilerin özellikle ‘Mavi Göl’ ve ‘Sonsuz Aşk’ adlı aşk filmlerinden tanıdığı tanınmış Hollywood yıldızı Brooke Shields, takılarına hayranlık duyduğu Sevan Bıçakçı ile New York’ta bir kez daha bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Türkiye'nin yetiştirdiği uluslararası üne sahip Sevan Bıçakçı'ya övgüler dizen ünlü yıldız, yaptığı her işi tüm kalbiyle, gönlünü koyarak yapıyor. Uzun suredir kendisinin büyük bir hayranıyım. Fred Leighton’un da hayranı olan birisi olarak, beni bu işbirliğine çağırdıkları için gerçekten mutluyum. İki isim arasındaki uyum, New York için de, mücevher için de mükemmel ötesi’ diye konuştu. Shields, iki kız çocuğu biraz daha büyüdükten sonra, Türkiye’ye gitmek ve Sevan Bıçakçı’nın atölyesini yerinde görmek istediğini sözlerine ekleyerek, ‘Ailece gitmek istiyoruz. Biliyorum ki Sevan’in da bir bebeği oldu. Gitmişken onun bebeğine de bakıcılık yaparım o arada’ diye konuştu.

21 Ekim 2019 Magazin Bülteni.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber