Geri Dön

Nişanlısı ile podyumda

Hande Yener, model nişanlısı Ümit Cem Şenol ile Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week kapsamında tasarımcı Kadir Kılıç’ın defilesinde yürüyecek. Yener, güçlü kadın imajını yansıtacak.

Nişanlısı ile podyumda

Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week kapsamında 28 Mart günü gerçekleşecek tasarımcı Kadir Kılıç’ın MİİN markasının defilesinde Hande Yener, nişanlısı Ümit Cem Şenol ile ilk kez podyumda yürüyecek. Fonksiyonel, alışılmadık ve hazırladığı deneysel tasarımlarıyla ön plana çıkan Kadir Kılıç, yeni koleksiyonunda avangart, sert, zamansız, sofistike, ve unisex parçaların yer alacağı büyük bir şov ile ilk kez görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Konserlerinde de Kılıç tasarımlarını giymeyi tercih eden Yener, tasarımcının yeni koleksiyon defilesinin sürpriz isim olarak karşımıza çıkacak. MİİN yeni sezon koleksiyonu ‘BLACK FISH’te denizaltı dünyasındaki renkli ve büyüleyici hayatın içinde kaybolan ama özel kalmayI başaran siyah balıktan ilhamını alıyor. Her kombin birbirinden farklı ‘güçlü, cool kadın’ imajı yaratıyor.

Libya Zirvesi'nden 'anlaşma' çıktıLibya'da kalıcı ateşkes ve siyasi sürecin başlatılması amacıyla düzenlenen konferans sona erdi. Libya Zirvesi sonrası Almanya Başbakanı Angela Merkel yaptığı açıklamada 'Kapsamlı bir plan konusunda anlaştık. Libya Konferansı BM'nin Libya'daki barış çabalarına katkı sundu.' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber