Önce kariyer sonra çocuk

Ekranların sevilen dizi 'Seksenler'in başrol oyuncularından Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner çifti, önceki gün Aqua Florya AVM'de görüntülendiler.

Önce kariyer sonra çocuk

Sıkı bir alışveriş turuna koyulan çift, alışverişlerini tamamlamalarının ardından yurt dışından gelen yapımcı ve yönetmen olan Gültekin Kiltan ile bir araya geldiler. Günaydın Steak House'a geçerek bir yandan iş konuşup, bir yandan yemek yiyen çift, restoran çıkışı ayaküstü kendilerine yöneltilen sorulara cevap verdi. Ceyhun Fersoy, ''Dizimizin çekimlerinin bitmesine kısa süre kaldı. Gültekin beyle yeni bir projeye başlayacağız ondan dolayı bir araya geldik hayırlısı neyse o olur umarım'' dedi. Çiçeği burnunda evli olan çift, 'çocuk düşünüyor musunuz?' sorusuna ise, Begüm Öner cevap verirken, ''Ceyhun çok istiyor ama ben şuan düşünmüyorum henüz çok erken benim için önce kariyer'' dedi.

Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber