Oscar'lık atamayış!

Leonardo DiCaprio, arkadaşlarıyla voleybol oynadığı sırada manşeti kaçırınca top yüzüne çarptı.

Oscar'lık atamayış!

ABD’li oyuncu Leonardo DiCaprio, önceki gün Malibu sahillerinde objektiflere takıldı. Arkadaşlarıyla plaj voleybolu oynayan 44 yaşındaki aktör, maç esnasında talihsiz bir an yaşadı.

Robin Thicke ve nişanlısı April Love Geary’nin eşlik ettiği DiCaprio’nun yüzüne top çarptı. Manşet atışı yapmaya hazırlanan Oscar’lı oyuncunun, çarpmanın etkisiyle sersemlediği o anlar kameralara yansıdı. Vurma şiddetiyle bir süre sarsılan ünlü aktör, daha sonra maça devam etti. İşte Leonardo DiCaprio’nun plaj voleybolu eğlencesinden kareler... FOTOĞRAFLAR: BACKGRID

Bahçe biçimi değil, saç kesimiSilivri'de bir berberin müşterisinin saçını bahçe tırmığı ve makasıyla kesmesi ilginç görüntüler oluşturdu.Silivri Hacı Pervane caddesi üzerinde, uzun yıllardır berberlik yapan Samet Aydın, bir müşterisinin saçlarını bahçe tırmığı ve bahçe makasıyla kesti. Saç kesimi ilginç görüntüler oluşturdu.Müşterisinin saçlarının çok gür olduğunu belirten Aydın, “Müşterimizin saçları çok gür ve bonus kafa şeklindeydi. Bizde muziplik olsun diye bu şekilde kesmek istedik. Güzel de oldu. Bir arkadaşımızda bu anları kaydetti. Müşterimiz çayını yudumlarken bizde işimizi yaptık” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber