Oturduğu yerde dans etti!

Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger ile yaşadığı ilişkiden hamile kalınca bütün dünyanın ilgisini üzerine çeken TV sunucusu ve eski model Luciana Gimenez Morad, Mikonos tatiline çıktı.

Oturduğu yerde dans etti!

Luciana Gimenez Morad, bir ara sahildeki kayalıkta sosyal medya için arkadaşına poz verdi. O sırada iyice neşelenen 49 yaşındaki eski modelin, oturduğu yerde dans etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Gimenez, önceleri sadece ülkesi Brezilya'da tanınan bir TV ünlüsüyken Mick Jagger ile yaşadığı ilişki sayesinde adını tüm dünyaya duyurdu.

Bu ilişkiden 1999 yılında Lucas adını verdiği oğlunu dünyaya getiren Gimenez, 2006 yılından bu yana Marcelo de Carvalho ile evli.
FOTOĞRAFLAR: BACKGRID UK

Sıcaktan bunalan tavşanların dondurma keyfiSiirt’in Eruh ilçesinde bir kafede masaları gezen yaban tavşanlarının, müşterilerin uzattığı dondurmalardan yemesi renkli görüntüler oluşturdu.Eruh'ta bir kafe sahibi, bağda bulduğu yaban tavşanlarını iş yerine getirip beslemeye başladı. Emin Aksu isimli iş yeri sahibi, 'Yaban' ismini verdiği tavşanları müşterilerle iç içe olmaya başladı. Bazı müşteriler, tavşanın yeşillik yemediğini görünce dondurma ikram etti. Tavşanların, müşterilerin uzattığı dondurmaları yemesi renkli görüntüler oluşturdu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber