Pelin Karahan beyazlar içinde

Oyuncu Pelin Karahan, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

Pelin Karahan beyazlar içinde

İş arkadaşları ile birlikte Cantinery'de buluşan Pelin Karahan, yeni sezon öncesinde yoğun bir toplantı trafiğinde olduğunu söyledi.

Yeni sezonda yeni bir dizi projesi ile ekranlarda olabileceği müjdesini veren güzel oyuncu, "Şu anda kesinleşmiş bir projemiz yok. Fakat gördüğünüz gibi gün içinde yoğun bir toplantı trafiği yaşıyoruz. İnşallah içime sinen ve güzel bir proje olursa yeni sezonda ekranlarda olmayı düşünüyorum" açıklamasında bulundu.

Ayrıca Pelin Karahan'ın beyazlar içindeki güzelliği dikkatlerden kaçmadı.

Pelin Karahan beyazlar içinde

Kepçe operatörü de "Bottle Cap Challenge" akımına uyduEsenyurt'ta bir kepçe operatörü kola şişesinin kapağını kepçe ile açtı. "Bottle Cap Challenge" akımına uyan iş makinesi operatörünün o anları kameralara yansıdı.Sosyal medyada hızla yayılan ve farklı şekillerde denenen 'Bottle Cap Challenge'a Türkiye'den bir kepçe operatörü de farklı bir yorum getirdi. Esenyurt Akçaburgaz'da bir inşaat şantiyesinde kepçe operatörü yerdeki kola şişesini devirmeden kepçe ile birkaç hamlede kapağı açtı. O anlar ise oradaki vatandaş tarafından kaydedildi. Görüntülerde iş makinesi operatörünün başla talimatı ile kola şişesi kapağına dokunuşlar yapmasının sonucunda kapağın açıldığı görülüyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber