Pelin Öztekin ekranlara geri dönüyor

Oyuncu Pelin Öztekin, 25 Ocak Perşembe akşamı Show TV’de ekrana gelecek ‘Yuvamdaki Düşman’ dizisiyle yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Pelin Öztekin ekranlara geri dönüyor

Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin yaptığı, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna Müge Uğurlar’ın oturduğu ‘Yuvamdaki Düşman’da; Pelin Öztekin, ‘Çifthanlı’ ailesinin tek kızı 'Nil Çifthanlı' karakterine hayat veriyor.

HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞUYOR

Yirmili yaşların başında, iyi bir eğitime sahip Nil Çifthanlı, başarılı ve zekidir. Alışveriş yapmayı, kitap okumayı seven Nil, el bebek gül bebek büyütüldüğü için sevgi konusunda şımarıktır. Küçükken köşkte yaşadığı talihsiz olay Nil’de onarılamaz yaralar açıp hayatını tamamen değiştirmiştir. Abisi Murat’ın (Pamir Pekin) arkadaşı Alper’e (Hakan Dinçkol) ilk gördüğü andan itibaren aşıktır. İş hayatında yükselmeyi de hedefleyen Nil, uçarı davranışları nedeniyle annesi ve abisinin tam güvenini kazanamamaktadır. Peki Nil hem işte hem de aşkta hayallerini gerçekleştirebilecek midir? Eve yeni gelen bakıcı onun hayatını nasıl etkileyecektir?

Başrollerinde Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan’ın olduğu ‘Yuvamdaki Düşman’da Pelin Öztekin'in yanı sıra Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk’ün sürpriz isimler olarak katıldığı 'Yuvamdaki Düşman', psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle dikkati çekiyor.

19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber