Pınar Altuğ, FOX TV'de yemek programı sunacak

Yemek programlarının aranan ismi Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın dizisinin yanına eski mesleğini de ekledi. Altuğ, FOX TV'de yemek programı sunacak.

Pınar Altuğ, FOX TV'de yemek programı sunacak

Kanal D'de pazar akşamları ekrana gelen fenomen dizi Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncusu Pınar Altuğ, FOX TV ile anlaştı. Altuğ, Ramazan boyunca program yaptığı FOX TV'de bu kez yemek programı sunacak.

RAMAZAN'DA DA ÇALIŞMIŞTI
Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, detayları köşesinden paylaştı. İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısından "Pınar Altuğ'dan yemek programı" başlıklı o bölüm: Pınar Altuğ, Ramazan boyunca program yaptığı FOX'la yeniden anlaştı. Altuğ'un Ramazan'daki programının adı; 'Pınar Altuğ ile Ramazan Lezzetleri'ydi. Aldığı radikal kararla gündüz kuşağında bir dizi değişikliğe giden FOX'ta, Altuğ'un bu kez sunacağı yemek programının adı 'Sizi Böyle Alalım'... Sunucunun projesi hafta içi her gün ekranda olacak.

Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber