PLAYBACK STAR

Harbiye Açıkhava’da sahne alan Ajda Pekkan, konsere bir saat geç çıktı, playback yaptı; hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı

Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinin önceki akşamki konuğu Ajda Pekkan’dı. Har-biye Açıkhava sahne-sindeki konsere ilgi yoğundu; tatil sonrası kalabalık şaşırttı.
Saat 21.00’de sahnede olması gereken Süperstar, kuafördeki işi uzun sürünce konsere bir saat geç başladı. Alkış ve ıslık protestoları arasında sahneye çıkan Pekkan, playback yapınca seven-lerini daha da üzdü.
Gecenin en çok konuşulan konusu Pekkan’ın dövmeleri oldu. Kollarına ve bacaklarına dövmeler yaptıran şarkıcı, giydiği iki farklı kostümle dövmelerini sergiledi.


RÖTARLI KONSER

Önceki akşam Harbiye Açıkhava’da hayranları ile buluşan Ajda Pekkan, sahneye geç çıkınca alkış ve ıslıklarla protesto edildi

Süperstar Ajda Pekkan, Yıldızlı Geceler konserleri kapsamında önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranları ile buluştu. Yoğun ilginin yaşandığı konserde, Süperstar’ın sahneye geç çıkması tepki topladı. İşte konserden detaylar:
* Her konserinde olduğu gibi şarkıların büyük kısmında playback yapan
Pekkan, konsere bir
saat geç çıktı.
* Konsere yedinci şarkıdan sonra ara veren Pekkan, yaklaşık 35 dakika sonra sahneye geri döndü. Bunun üzerine bir kez daha ıslıklarla protestoya uğrayan şarkıcı, zor anlar yaşadı.

11 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber