Çaba gerekiyor

Sabah saatlerinde Ay, Akrep burcunda ilerlerken, Mars’la da açı içinde görülüyor. Bu konum, bizi daha odaklı ve araştırmacı kılmakta... Ancak duygusal alanda çok istikrarlı ve huzurlu olamayabiliriz. Böyle zamanlarda aceleci düşünmekten kaçınmalı ve hemen sonuca varmamalıyız. Saat 14.44’ten sonra Yay burcuna ilerleyen Ay, daha fazla cesaret getirecek. Öğle sonrasında rahat ve özgürleştirici bir atmosfer
var. Bu saatlerde yeni insanlarla karşılaşmak ve eğitsel konulara yönelmek faydalı sonuçlar verecek. Aynı zamanda başkalarının önerilerinden de yararlanabiliriz. Bizi bağlayan ve sınırlandıran koşullardan kurtulmaya başlayabiliriz. İyimserliğimiz artacak.

KOÇ:İletişimden kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Gün içinde endişe duyduğunuz konular ön planda olabilir. İlgilendiğiniz bazı mevzular size kriz çıkarabilir. 

BOĞA: İletişimden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Keyifli koşullar söz konusu... İlgilendiğiniz işlerinizde sezgilerinizden yararlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde güven ve paylaşım içinde olacağınız kişilerle zaman geçirebilirsiniz.

İKİZLER:Çalışma hayatınızdaki sorunların üstesinden geleceğiniz bir gündesiniz. Bazı konuları değiştirip, dönüştürmek isteyebilirsiniz. Akıcı koşullar söz konusu. İşlerinizde daha fazla risk alabilirsiniz. Sizi yoran meselelere karşı dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ:Keyif aldığınız işlerle uğraşabilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz insanlarla görüşmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz çalışmalarınıza yön vermek iyi gelecektir. Sezgilerinizi kullanırsanız işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. 

ASLAN:Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz mevzularda akıcı koşullar söz konusu. Keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz.
Farklı şeyler yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde güven içinde olabilirsiniz. 

BAŞAK:İletişim açısından yoğun birgündesiniz. Hareketli olmanız sizi keyifli kılacaktır. Gelecek kısmetleri iyi değerlendirmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Akışta kalmaya gayret edin.

TERAZİ:Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bütçeleme yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmanız sizi başarıya götürecektir. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz.

AKREP:Yeni niyetler içinde olabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İkili ilişkiler önem kazanabilir. İmaj değişikliği yapmak size iyi gelebilir. 

YAY:Bilemediğiniz konularla ilgili endişeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi hapsedilmiş hissedebilirsiniz. İletişimden kaynaklı yanlış anlaşılmalardan etkilenmemeye çalışın. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. 

OĞLAK:Gelecek beklentilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaş gruplarıyla görüşmek size iyi gelecektir. Sosyal mevzular daha fazla ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz meselelerde hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. 

KOVA:Kendinizi iyi bir şekilde ifade edebileceksiniz. Başkalarından gelecek desteklerle sorumlu olduğunuz konuları daha güzel yönetebilirsiniz. Akşam saatlerinde derin paylaşımlar içinde olacağınız zamanlar var.

BALIK:Sorumlu olduğunuz konularda bütünü görmeniz daha kolay olabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz. Sezgilerinizi kullanabileceğiniz bir gündesiniz.